Nazwa forum

...a tu król podobny ogniowi Albo spadającemu z góry potokowi Idąc owym szaszorem i ogromną lawą, Lewą tu Chmielnickiego, a tam ręką prawą Dosiągł Chana samego; wpół ich rozerwawszy Niesłychaną przewagą; dopieroż im dawszy Ognia więcej...

#31 2010-10-15 19:17:12

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o obyczajach szlacheckich

Hahahahah u mnie wygląda podobnie w szkole
Ja:" A w mordę chcesz?"
(któryś z panów):"Ale tylko z daleka"
Ja: Ok!- Po czym rzucam pierwszą złapaną rzeczą ^^

Offline

 

#32 2010-10-15 20:53:18

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o obyczajach szlacheckich

Hahaha xD
U mnie się dziś bili chłopcy na przerwie tak dla żartów, no i nie zauważyli Cioci Chaci od matmy jak szła, bo taka mała że jej na schodach nie widać xD
Ta jak się na nich nie wydrze "Puuuuść go! Krzywdę mu zrobisz !! Zaraz do waszej wychowawczyni pójdę !!"
Hahaha, wszyscy w brecht na korytarzu xD

Offline

 

#33 2010-10-16 10:51:51

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o obyczajach szlacheckich

Hahahahah ja mam taką nauczycielkę na którą kulka wołamy.
Jak wychodzi z pokoju i ktoś mówi "Kulka się toczy" wszyscy wytężają wzrok w tamtym kierunku bo tylko najwyższy ją dostrzegają... xd

Offline

 

#34 2010-10-16 20:04:42

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o obyczajach szlacheckich

Hahaha xD
To myśmy w gimnazjum drugą babkę od historii coś nas nie uczyła, przezywaliśmy per. "Toczek"
I też było - "Toczek się toczy" jak szła na górę xD
Jejku... A babki na obiedzie to jej zawsze dawały 3 razy tyle co nam ;] W ogóle zmieścić się z nią w drzwiach - cud ;p

Offline

 

#35 2010-10-17 13:41:38

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o obyczajach szlacheckich

U nas się dało z nią przejść z drzwiach... chociaż nie... Nad nią się da nie z nią xD

I to kolejna rzecz która łączy ludzi współczesnych ze szlachcicami - Dobre jedzenie XD

Offline

 

#36 2010-10-17 14:58:05

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o obyczajach szlacheckich

Dobre jedzenie I zamiłowanie do alkoholu xD
Chociaż gadanie z ust 15 że narąbała się z koleżankami tak że jedna nie mogła iść a drugiej było mało i do tego chciała się "dopalić" akodinem, jest żałosne. Mega żałosne.

Offline

 

#37 2010-10-19 20:46:05

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o obyczajach szlacheckich

Wahahahahaha xD
Moje 17 uważam za wiek smieszny do chwalenia się dokonaniami na tle "imprezowym". Ok o sylwestrze, urodzinach można mówić, że się podpiło ale nie, że się ledwo szło.... Tragedia
Kiedyś kobieta nie mogła w towarzystwie mężczyzn wypić kieliszka wina...

Offline

 

#38 2010-10-19 21:06:30

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o obyczajach szlacheckich

Bez kitu...
Ja nie wiem, chyba za staroświecka jestem na te czasy....
Ale jedna osoba, w mojej klasie, do tego rok młodsza- maaaasakkkraaaa.
Za jakie grzechy ?

Offline

 

#39 2010-10-21 16:33:47

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o obyczajach szlacheckich

Też mam pannę rok młodszą w klasie.... Boże jaka ona głupia jest >.<
Za jakie ? Nie mam zielonego pojęcia... Ale ważne, żeby się trzymać swoich zasad i ludzi ciągnąć ku nim a nie za masą robić głupoty...

Offline

 

#40 2010-10-21 18:26:50

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o obyczajach szlacheckich

Ale ta u mnie to masakra... Wkurza się na moja najlepszą koleżankę bo gada sobie z jednym kolegą w którym się bujnęła(ta laska rok młodsza się w nim bujnęła)... Pfyyy...
Zazdrosna jest... Ja pierdziu...
Ja na razie chowam to co o tym sądzę, ale coś mi się zdaje że niedługo wybuchnę... Bo nie nawidze jak ktoś tak się zachowuje w stosunku do moich znajomych...

Offline

 

#41 2010-10-26 19:04:44

 K.V.A.

Moderator

8994786
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 735
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o obyczajach szlacheckich

U nas jest laska w naszym wieku, ale nikt jej nie lubi i nauczyciele proszą, żeby czasami do niej zagadać, z tym, że ona sie boi ludzi i jak się do niej podchodzi to wyciąga zeszyt i udaje, że się uczy, bo wielokrotnie ma notatki do góry nogami <american_idiot> !!

Offline

 

#42 2010-10-27 17:32:23

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o obyczajach szlacheckich

Hmm... To ja mam koleżankę które ma tyle fobii...
Szkoda mi jej bo to fajna dziewczyna, tylko właśnie przez ta jedną fobie nie zdała 2 razy...
Ogólnie jechałam z nią w poniedziałek do stajni wieczorem pod Warszawę (Podkowa Leśna, nie jest to daleko, ok. 25 km od samego centrum) a gdy zobaczyła już w samym miasteczku jakiś borek, to wróciłam się z nią na peron WKD bo tak ją strach szarpał... Po prostu nie lubi chodzić po nocy... A  ja potem sama poszłam, kurde takimi zadupiami się szło, ale do stajni dotarłam, nawet mnie kolega ułan potem podwiózł na stację

Offline

 

#43 2010-11-02 10:12:39

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o obyczajach szlacheckich

Czad.
U nas tej dziewczynie każdy wbija.. xD Jest u nas w klasie para i ona łazi za tą dziewczyną wszędzie gdzie się tylko da...(wliczając to, że jeździ z nią do jej chłopaka na noc albo ona siedzi u niej gdy on przyjeżdża) I każdy się z Marcina nabija "gdzie masz psa" jak widać go a tej dziewczyny nie xD.
Albo na wychowawczej ustalaliśmy kto kiedy ma 18-stkę żeby prezenty robić no i wyliczamy od stycznia. I pani Kto ma w styczniu urodziny i Celinka(bo ona dziewoja się tak zwie)'Ja mam' a ja po chamsku 'Nie nie Celinko pani się pyta o 18stkixD' No i wyliczamy wyliczamy kończy się na grudniu i wych. się pyta 'To wszyscy?' a ja oczywiście jako największa zołza w klasie nie mogłam przepuścić okazji żeby wypomnieć jej, że jest rok młodsza'No i W następnym styczniu 2012 proszę pani Celinka ma 18, ale to już będziemy maturami zajęci ><'

Ja mam chyba tylko fobię przed wrzątkiem (odkąd się poparzyłam, czyli od czwartku ><)

Offline

 

#44 2010-11-03 17:17:39

 K.V.A.

Moderator

8994786
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 735
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o obyczajach szlacheckich

Dobre. U nas wszyscy są w tym samym wieku, ale jedna laska ta Agnieszka po prostu dobija wszystkich. Najlepsza byłą akcja jak przyszedł do nas koleś co uczył nas historii w gim po coś tam do nauczycielki z którą mamy teraz, a akurat ona odpowiadała. I on zawsze jak ktoś nie umiał i stał i milczał to mówił ,,Nie słysze Cie, mów głośniej" i wszyscy mięli pompe bo było wiadomo, że ta osoba co odp nie nie mówi. Ale stoi teraz i nie chce przerywać a Agnieszka odpowiada niby, bo mówi tak cicho, ze nauczyciel co siedzi metr od niej musi ostro uszu nadstawiać. Facet w końcu nie wytrzymał i powiedział do niej (mimo, że odpowiadała) to co mówił w gim do nas. Wszyscy śmiech, ale już nie wytrzymałam i sama powiedziałam: to nie mozliwe proszę pana Agnieszka już głośniej nie może, bo jeszcze przypadkiem ktoś by ją usłyszał. Pompa była z tego niezła.

Offline

 

#45 2010-11-04 15:25:21

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o obyczajach szlacheckich

Ciśniecie Lasce, ciśniecie ;] I to ostro ^^
My się dziś z kolegi brechtaliśmy na zajęciach z pedagog - w parach trzeba było obgadać swoja drogę do domu.  I po tym, jeden kolega miał opowiedzieć drugiego, a było to mniej więcej tak: (Kolegę ów, utożsamiają dla żartów z żydem, a jego nazwisko przerabiają na "Gżydula" ;>) "Olgierd rozpoczyna dzień od wyjścia z piwnicy. Potem mija synagogę i wsiada do Żydowskiej Kolejki Dojazdowej, tylko dla Żydów, gdzie uprawia swoje tajemnicze modły. Wysiada w Warszawie...." I coś tam dalej było, ale wszyscy złapali taka pompę( w tym ja) że już nie zrozumiałam ;P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.help-forum.pun.pl www.tibia22.pun.pl www.gpoke.pun.pl www.chaotic.pun.pl www.yumyum.pun.pl