Nazwa forum

...a tu król podobny ogniowi Albo spadającemu z góry potokowi Idąc owym szaszorem i ogromną lawą, Lewą tu Chmielnickiego, a tam ręką prawą Dosiągł Chana samego; wpół ich rozerwawszy Niesłychaną przewagą; dopieroż im dawszy Ognia więcej...

#16 2010-09-19 16:00:49

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o dzielnych rycerzach Rzeczypospolitej

Ja bym chyba wolała cierpieć. Tak to dziwne ale nie jestem całkiem normalna xD. Teraz to panuje wszechobecny różnie rozumiany humanitaryzm...a kiedyś to wbijali na pal, wydłubywali oczy, podlalali, żywcem rozrywali na kawałki.... było czego się bać. Teraz? Teraz człowiek wyje z bólu jak coś złamie... Ja bym była jak najbardziej ze zaby za kradzież upierda***i rączkę potem drrugą, za bluźnierstwo żeby obcinano języki a za jakies gorsze przewinienia żeby wieszali ścinali i nabijali na pal. Może ludzie by się trochę ogarnęli...

Offline

 

#17 2010-09-19 21:28:16

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o dzielnych rycerzach Rzeczypospolitej

Niestety, ale Polaków trzeba trzymać krótko... Wg. mnie idealnym prezydentem czy tam przywódcą naszego kraju byłby Piłsudski. Chociaż trzeba przyznać że i on święty nie był. Ale na pewno miał by honor i umiałby zapanować nas tą swołoczą spod krzyża -.-

Offline

 

#18 2010-09-19 21:44:34

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o dzielnych rycerzach Rzeczypospolitej

Albo Jarema Wiśniowiecki. Oj tak jakby ta 2 sie zgadała( o ile żyli by w tym samym czasie) było by pieknie..... taaak ludzi pod krzyżem by na nim powiesili a jakby miejsca brakło to by ich w pizdu porostrzeliwali albo powbijali na pale i byłby wkońcu świety spokój. Mam pomysł urządźmy rewolucję xD

Offline

 

#19 2010-09-22 09:55:16

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o dzielnych rycerzach Rzeczypospolitej

Nie wiem jak Wy, ale jak skończę LO to pie****, idę do wojska
A pomysł z rewolucją jak najbardziej -.-
Bawią się po prostu władze z tymi ludzmi, a to co się teraz dzieje w Warszawie to przekracza granice logiki -.-

Offline

 

#20 2010-09-22 16:52:16

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o dzielnych rycerzach Rzeczypospolitej

"GDZIE JEST KRZYŻ?!" haha XD
Wstyd mi za Polaków... Kraj z taaaaaaaaaaaaaką historią a tu taka szopka;/
Ja chciałam iść do wojska no ale jestem "ślepa" i z mojego pilotowania dupa;(

Offline

 

#21 2010-09-22 19:39:50

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o dzielnych rycerzach Rzeczypospolitej

No niestety -.- Tyle wycierpieliśmy i musimy takie społeczeństwo cierpieć
Na pilota ? Fajna sprawa Mój brat też chciał, ale też za ślepy
Jak by były teraz pułki kawalerii to bym się nawet nie zastanawiała ;D  A tak to na początek na WAT pójdę Żeby trochę postudiować.
A potem zobaczymy co będzie ;D

Offline

 

#22 2010-09-22 21:06:39

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o dzielnych rycerzach Rzeczypospolitej

Zawsze można iść do strażaków miejskich xD i konno patrolować okolice, chociaż u nas robią to rowerami xD!
i czepiają się o peta rzuconego na ulice....-_-

Nie odbiegając od tematu ... Dzielni ryczerze..... Czemu mam wrażenie, że ten termin jakoś odszedł w niepamięć? Ludzie teraz czują się zbyt bezpieczni i wiem, że większość nie była by w stanie sie tak poświęcać dla kraju jak to robiono kiedyś.... Jak to moja pani od polskiego powiedziała...."Oleńkę w kobietach w Polsce znajdziesz, ale Kmicica to może 1 na 500 facetów" .... to przykre...

Offline

 

#23 2010-09-23 15:46:13

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o dzielnych rycerzach Rzeczypospolitej

Właśnie się przed chwilą głębiej zastanawiałam nad policją konną

Heh... Większość "dzielnych rycerzy" w tych czasach to albo trzeba szukać w wojsku, albo w policji, albo w ogóle służbach mundurowych, ew. w Grupach Rekonstrukcji Historycznej I właśnie dlatego się nie martwię bo mam cały arsenał przystojnych Ułanów niedaleko siebie ;D

Offline

 

#24 2010-09-23 16:21:26

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o dzielnych rycerzach Rzeczypospolitej

Niby i u nas są różnego rodzaju bractwa ale to różnie z ich rycerstwem bywa . Jak ja patrze na kumpli mojego taty (jest wojskowym) to podziekuje za takich rycerzy xD. Mali, chudzi, krzywi i garbaci, albo tłuści i też garbaci xD (Ej czkawke mam!!). Aczkolwiek nie mówię,że wszyscy choć niestety większość Ale może siedzą w nich dusze waleczne... lepiej jak sie o tym NIE dowiemy:D. Tak będzie bezpieczniej.

Offline

 

#25 2010-09-23 16:27:18

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o dzielnych rycerzach Rzeczypospolitej

Hmmm... Wiesz, teraźniejsze Wojsko Polskie różni się znacząco od takiego prawdziwego z okresu II RP. Teraz być w wojsku na wyższych stopniach to grzać posadkę i nic nie robić... Właściwie też przez korupcję i przekręty wyleciał z woja facet mojej mamuśki, ale spoko koleś z niego
Eeee tam bractwa, za dalekie czasy ;P Rekonstruktorzy pułków kawalerii są naj I znam naprawdę tam kilku równych gości, zakochać się normalnie można jak mundur założą i na koń No ale prawdziwych ułanów już nie ma, ale oni są jakąś taką namiastką

Offline

 

#26 2010-09-23 21:32:45

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o dzielnych rycerzach Rzeczypospolitej

No prosze Cie... ! Bo oszaleję... ! Ehhh ... żeby tak takiego faceta w mudrzurze i na koniu.... ;)ale broń Boże nie strażaka miejskiego . Odrazu na myśl mi się nasuwa "hej hej ułani malowane dzieci, niejedna panienka za wami poleci "Jeeeeej ale Ci zazdroooooooszczeeeee wiem,że to nie zdrowo no ale co ja na to poradzę? A może... mam nowy pomysł! Zamiast jakiej rewolucji stworzymy maszyne do przenoszenia się w czasie XD

Offline

 

#27 2010-09-24 07:36:56

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o dzielnych rycerzach Rzeczypospolitej

Można i jedno i drugie
Właściwie jak się tak czasami zastanawiam, to dochodzę do wniosku że czasy dwudziestolecia międzywojennego były by o niebo lepsze od naszych teraźniejszych
No, ułani na ulicach, w kasynach pułkowych, stare fajne tanga Ach.... życie, gdzieś ty kurde uleciało...
Nawet bym brak kompa wytrzymała jak by mi konia dali

Offline

 

#28 2010-09-24 15:08:07

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o dzielnych rycerzach Rzeczypospolitej

Russoizm ! Święcie w to wierze.
Rodzice mi w kółko powtarzaja a jakich to my (jako dzieci) świetnych czasach żyjemy....
a ja tak tęsknię za tamtymi czasami.... Nie żyłam w nich ale tęsknić się tęskni....

Offline

 

#29 2010-09-25 20:13:05

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o dzielnych rycerzach Rzeczypospolitej

Dziwne takie ale...
Kurde na samą myśl, że faceci byli w miarę ogarnięci i kulturalni się robi cieplej na sercu;)
A nie teraz Ty wracasz zmachana ze szkoły po Bóg wie ilu godzinach i siedzi taki 30 latek i nie ustąpi :<
Kurde, to że jesteśmy w przedziale wiekowym 16-20 lat to nie znaczy że nie jesteśmy kobietami....
Wkurza mnie takie zachowanie -.-

Offline

 

#30 2010-09-25 20:56:15

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o dzielnych rycerzach Rzeczypospolitej

Dokładnie....
Jak ja usłyszałam, że mój kumpel z klasy powiedział "moja kobieta będzie musiała pracować a ja będę siedział" to mnie krew zalała.
Faceci przestali szanować kobiety ale po części dlatego, że i kobiety przestały się szanować.

Ahh... Rycerze,rycerze gdzieście się podziali ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fan-pokemon.pun.pl www.chaotic.pun.pl www.gpoke.pun.pl www.tibia22.pun.pl www.yumyum.pun.pl