Nazwa forum

...a tu król podobny ogniowi Albo spadającemu z góry potokowi Idąc owym szaszorem i ogromną lawą, Lewą tu Chmielnickiego, a tam ręką prawą Dosiągł Chana samego; wpół ich rozerwawszy Niesłychaną przewagą; dopieroż im dawszy Ognia więcej...

#31 2010-09-28 16:44:16

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachali sarmaci o postaciach trylogii

Oj głupi, głupi ;P
Nie było mu dane rozwinąć mózgu... Chociaż zaraz, on chyba nawet magisterki bronił albo coś w ten deseń ostatnio xD

Offline

 

#32 2010-09-28 17:15:24

 K.V.A.

Moderator

8994786
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 735
Punktów :   

Re: Nachali sarmaci o postaciach trylogii

Może i jest silny, bo wygrywa w tych tak głupich pojedynkach, że tylko faceci je mogą oglądać, jednak słyszałam kiedyś wypowiedź jednego kogoś tam, że ,,...Pudzian uderza jak dziewczynka..." Myślałam, że padnę jak to usłyszałam i z pewnością by tak było, ale leżałam na łóżku, więc nie miałam fizycznie takiej możliwości

Offline

 

#33 2010-09-28 17:59:56

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachali sarmaci o postaciach trylogii

Taaaak !! Też to słyszałam xd hahahaha
Faceci też są zazdrośni xD I co gorsza nie potrafią przyznać się do tego, że się mylą .....
Grrrrrrr !

Offline

 

#34 2010-09-28 20:02:06

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachali sarmaci o postaciach trylogii

Bez kitu.... Wiecie, jak była ta jego pierwsza walka w MMA czy jak to się tam zwie, to akurat poszłam do kibla... Kurde, nie zdążyłam na nic ;p

A dziś doszłam do wniosku że francuzy i angliki to cholerne szmatławce są i kłamcy

Offline

 

#35 2010-09-28 20:47:29

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachali sarmaci o postaciach trylogii

To podobnie jak Adamek chyba sie bił z Gołotą....

A to dla czego?
Najlepsi są słowianie i jesteśmy zajebiści...

Offline

 

#36 2010-09-28 21:00:47

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachali sarmaci o postaciach trylogii

Oglądałam wczoraj na Discovery program, robiony przez którąś z tych nędznych nacji, może nawet w połączeniu - a mianowicie "Weapnology". No i akurat tam było o Legii Cudzoziemskiej(francuskiej specjalnej armii czy coś w tym stylu) i takie kawałki się sypały:
-"Legia Cudzoziemska była symbolem męstwa i odwagi Aliantów"
Tiaaa, a Polacy byli sprzymierzeni z Niemcami
-"Legia Cudzoziemska choćby nawet chciała, to wojny by nie wygrała, bo Hitler był zbyt silny."
I w tym momencie Kapitan Raginis i jego żołnierze z Wizny przewracają się w grobach.
-"Żołnierze Legii Cudzoziemskiej skończyli II Wojnę Światową jako bohaterowie"
Oddając nas ZSRR....

Dlatego właśnie....

Offline

 

#37 2010-09-28 21:03:47

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachali sarmaci o postaciach trylogii

O ja pierdolę...;/ Ej to tak jak ostatnio sie jakas afera nagłośniła, ze gościu wydał książkę, w której pisze ,że Hitler nie miał pojęcia o Holocauscie, obozach etc etc XD<lol2>
Ogarniacie to ?? Każdy kto miał chociaż kawałeczek Mein Kampf na histori doskonale wie, że Hitler o tym marzył by wybić Żydów....
Ludzie są śmieszni... bynajmniej-

Offline

 

#38 2010-09-28 21:19:15

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachali sarmaci o postaciach trylogii

Żydzi - mi osobiście nie przeszkadzają, ale raczej nie chciałbym ich towarzystwa. Właśnie w Belgii jak mama była to mi trochę opowiadała o nich... Porypany naród Robią se gromady dzieci bo sądzą że im się Mesjasz narodzi...
Masakra...
Ale Romowie... Tak wiem, jestem rasistką, ale popierałabym ich wybicie Niestety to w większości złodzieje, chamy i naciągacze. Są oczywiście wyjątki, ale no sorry, przychodzi Ci taki na chama do domu na wsi, z psami coś zrobi że nie szczekają i Ci próbuje coś wcisnąć przy okazji patrząc co tylko zajebać...

Offline

 

#39 2010-09-29 17:25:25

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachali sarmaci o postaciach trylogii

Tak to prawda.... Straszni ... No ale są ludzie i ludzie.... Ogólnie Judaizm jest dziwaczny.... Gdy kobieta ma okres nie może spać z mężem bo jest "nie czysta" po okresie idzie do jakiś specjanych "saun"(jakies pomieszczenia gdzie się oczyszczają PUBLICZNIE!) i dopiero może z nim spać....;/ CHOOOOOOOOOOOREEEEEEEEEEEEEEE

Romów też nie lubie... w Kazimierzu D. jest ich od zajebania...;/ chodziły takie babeczki"powróżę powróżę" Ty się dajesz a ich dzieci pozbawiają Cię wszytkich cennych rzeczy... A potem chodzą i pitolą"łeeeeeeeee ze Romowie wcale tacy nie są " startatata.... No ale gdyby tak nie robili nie zrodził by się stereotyp, że "cygan" to brudas, czarownik i złodziej...

Offline

 

#40 2010-09-29 18:39:29

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachali sarmaci o postaciach trylogii

O tym to akurat nie widziałam ;P Albo obrzezanie... Szkoda tych dzieci...

Jak byłam u ciotki to właśnie rom wparował na podwórko, nie dość że tym swoim jebanym dywanem trawnik podeptał, to gdyby babka i sąsiadka nie siedziały przy parasolu, to by się pewnie jebany do domu wbił -.-
Bo ja z ciotką na dole w kuchni, reszta rodzinki albo w pracy, albo na polu, albo przy maszynach coś robiła -.-

Offline

 

#41 2010-09-30 17:52:44

 K.V.A.

Moderator

8994786
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 735
Punktów :   

Re: Nachali sarmaci o postaciach trylogii

Moje wakacje w Rzymie przez jeden dzień były swoistą nauką języka włoskiego. Pierwszego to właśnie dnia opanowałam do perfekcji słowo ,,no" ćwicząc je na nachalnych, rumuńskich handlarzach ekskluzywnymi towarami chińskimi

Offline

 

#42 2010-09-30 18:35:55

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachali sarmaci o postaciach trylogii

Hahaha xD
To ja kiedyś poszłam z koleżanką na stadion jak jeszcze stał xD I się szło koło główniejszej ulicy i na końcu tych targowisk stał taki chińczyk/japończyk/koreańczyk/wietnamczyk  co zatrzymywał wszystkie młode osoby i "a moze majeteecki ? albo skarpeeetki ? taniooo, taniooo". Za pierwszym razem odpowiedział mu kulturalnie że nie i po prostu poszłam dalej z koleżanką, ale jak wracałyśmy i zaczął mnie za rękaw kurtki trzymać to mu odpowiedziałam
"A w ryj nie chcesz? "
Mina żółtego bezcenna

Offline

 

#43 2010-09-30 20:50:05

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachali sarmaci o postaciach trylogii

Hahahahah to u nas bułgarzy "tanioooo !!nowi modeli !!tylko 5 zloty !!prosto od WERSACZE!! najnowsza kolekcja!!" "a przepraszam ile ta bluzeczka ?-35 zl" Zgon na miejscu
ja podobną miała sytuację z "panem od ulotek" kilka razy byłam na głownej ulicy u nas i za każdym razem   "Proszę uloteczkę- Nie dziekuję -_-" "Proszę uloteczkę- Nie dziekuję -_-" "Proszę uloteczkę- Nie dziekuję -_-" "Proszę uloteczkę- Weź spierdalaj ile razy mam ci Kurka powtarzać, że nie wezmę od ciebie żadnej pieprzonej ulotki żadnego chujowego kredytu!! Czy ja wyglądam na osobę ze zdolnością kredytową!!??- Oh ale kultura- Coś jeszcze?" Kolo zgasł ... to było rok temu... do tej pory ani razu nie starał się mi wcisnąć ulotki xD

Offline

 

#44 2010-10-01 18:24:22

 K.V.A.

Moderator

8994786
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 735
Punktów :   

Re: Nachali sarmaci o postaciach trylogii

I tak trzeba. Niestety ale na chamstwo trzeba odpowiadać chamstwem. Raz, dwa się przetrzyma, ale ileż można.... ja zazwyczaj w takich sytuacjach mówię ,,w związku z zaistniałą nie z mojej winy sytuacją i jej okolicznościami zmuszona jestem głęboko deliberując w monologu i dalej tocząc naszą konwersację odmówić w trybie natychmiastowym z przyczyn parapsychologicznie bliżej nieokreślonych, a w razie przeciwnym , zgodnie z ustawą zasadniczą Rzeczypospolitej Polskiej i kodeksem karnym na skutek odmowy e bloc pasji i fiksacji omenu apokalipsy spadnie na kworum, które złoży hekatombę na arkanie, tak że żadna papacha przed dzierżącymi buzdygan ich nie schroni., odejdź człowieku, ora et labora.". Ludzie miny przegenialne stawiają.

Offline

 

#45 2010-10-01 21:32:42

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachali sarmaci o postaciach trylogii

Hahahahaha piękne
Ja niestety nie jestem aż tak wyedukowana bym mogła komuś w tak inteligentny i wyrafinowany sposób uprzykrzyć nachalne wciskanie mi ulotek xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibia22.pun.pl www.yumyum.pun.pl www.help-forum.pun.pl www.gpoke.pun.pl www.fan-pokemon.pun.pl