Nazwa forum

...a tu król podobny ogniowi Albo spadającemu z góry potokowi Idąc owym szaszorem i ogromną lawą, Lewą tu Chmielnickiego, a tam ręką prawą Dosiągł Chana samego; wpół ich rozerwawszy Niesłychaną przewagą; dopieroż im dawszy Ognia więcej...

#61 2010-10-16 11:11:09

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o swoich czasach

"Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych." Jak to powiedział Marszałek Piłsudski

Bardzo często jest Saszeńka właśnie w Krakowie  ^^. Moja kuzynka ponoć go nawet widziała jak szła Starym Miastem ;<<<

Taaa ahhh

Offline

 

#62 2010-10-16 20:12:04

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o swoich czasach

Prawda... Czytałam dziś jakiś artykuł na Onecie o naszym wojsku.... Korupcja, biurokracja, słabe uzbrojenie, ludzie nie chcą iść ... Nasi komandosi z GROMu są opłacani 8 razy mniejszymi stawkami niż amerykańce.... Ale to akurat pikuś... Jakiś tam koleś mówił że jesteśmy ogarnięci tak jak w 1939 roku i prawdopodobnie nie dało by się nam zmobilizować milion rezerwistów w miesiąc, większość choć po części uzbroić i umundurować, a w razie wojny to byśmy się bronili kilka dni... Smutne W ogóle kupili tam jakieś rakiety za 4 MLD (miliardy) zł, a te rakiety nie działają i w ogóle wyrzutni do nich nie dokupili... Debile...

Achhh.... Marzenia Jak będzie w Wawie(jeśli będzie) to sobie spokoju nie dam ;P Będę za nim łazić po całym mieście ;P

Offline

 

#63 2010-10-17 13:48:33

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o swoich czasach

No to podobnie jak z samolotami >.<
Kupili MiG-i 29 kupili F-16 i jak się pytam taty " U was są MiG-i czy F-y" on mi odpowiada"czy" xD. Albo wchodzi do domu rzuca się na łóżko i drze się, że ma dość tych pier.olonych samolotów i łatwiej by było je przerobić na puszki do sardynek niż ciągle naprawiać xDD.
Witamy w Polscy, tu jest jakaś inna czasoprzestrzeń czy coś w tym stylu xD

Offline

 

#64 2010-10-17 15:08:25

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o swoich czasach

Mała poprawka - "Nie jesteśmy ogarnięci tak jak nasi we wrześniu '39"

Generalnie to jak kupili F-16 to brakło pilotów coby je umieli pilotować ;]
Przerąbane... WP nastawia się na zachodnie wyroby, do tego jakieś wadliwe, jakby do kur... nędzy nie mogli własnych maszyn skonstruować ?
Przecież ostatnio na targach militarnych w Kielcach wystawili jakiś swój czołg jeden to się nim wszyscy zachwycali.
No kurde, przecież polska myśl techniczna jest zajebista ! Robiłam o tym nawet prezentację na technikę kurde, lepiłam z papieru PZL. 37 Łosia, cholera jasna mać i dostałam za to 6. -.-
No kurde, czy Tankietki, 7TP, Łoś, Karaś i inne nasze maszyny przed wojną był złe ? Owszem, miały jakieś tam błędy ale to był jedne z najlepszych jakie kurde były. Gdyby pułki ułańskie dobrze wyposażyć, miały by wsparcie pancerne, to byśmy Kampanię wygrali, bo szwaby przecież po tym miesiącu też ledwo co zipali. A mobilność kawalerii w połączeniu z siłą np. wojsk pancernych to straszliwa siła. Piechoty nie będzie się transportować samochodami, bo paliwo będzie ważniejsze dla czołgów, więc piechur musi bulić się na piechotę - Ułan, wypoczęty, jeno koniem trzeba się zajmować. Ale to trawy po Polsce mało ? Owies też by załatwili.

Offline

 

#65 2010-10-19 20:30:13

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o swoich czasach

Brok (jak słuchałam jego planów na okres prezydentury) strasznie nastawiał się na wojsko-zbrojenie-zbrojenie-wojsko... zobaczymy co z tym zrobi... Maszyn, które nie latają nikt nie potrafi pilotować >.< ..... I to pewnie przez ruskich(jak powiedziała by moja( <3 )kochana pani eR od geografii). Polacy nie doceniają sami siebie albo po prostu trzeba kogoś kto by ten burdel ogarnął... Co jak co ale inaczej się nie da.... Po 1 zmienić ustrój, po drugie ograniczyć władzę do jednopartyjnej, a na koniec coś zrobić z szanownym panem w Toruniu...Może wtedy jakoś by się dało wyprostować ten kraj

Offline

 

#66 2010-10-19 21:11:32

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o swoich czasach

Dokładnie. Polaka nie da się inaczej ogarnąć jak batem i ostrogą. Przydał by się drugi Piłsudski, co by ten burdel chociaż po części ogarnął. I by kurde problemów nie było. A Rydzykowi to najlepiej zorganizować wycieczkę na Księżyc w jedną stronę.

Offline

 

#67 2010-10-21 16:39:47

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o swoich czasach

Nawet mogę mu bilet zafundować xD
Wczoraj się nabijałam z kolegą czemu moja baba od geografii "Wie nawet to czego ona nie wie" (czyt. że wszędzie są ruscy szpiedzy, że sprzedają nam napromieniowane marchewki i że mają samoloty składane w stratosferze xD) I są dwa wyjścia :1) Jest Niemką ( ze względu jej okropnej brzydoty) mieszka w Polsce ale jest szpiegiem rosyjskim 2) jest córką Putina xDDD
Jutro mam kolejną geografię i nie mogę się doczekać fascynujących historii z "czerwonymi" w roli głównej.

Offline

 

#68 2010-10-21 18:33:48

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o swoich czasach

Hahahaha xD
Wesoło u Ciebie bardzo jest
Ja miałam dziś warsztaty dziennikarskie z Jackiem Kurowskim bodajże Niezły koleś.
Pokazał nam materiał z konferencji ze Smudą, który był bardzo zagubiony jak go dziennikarz cisnął pytaniami.
I pyta się nas - "Jak myślicie, jaki był ten dziennikarz co prowadził rozmowę z trenerem ?" ktoś tam z auli - "Dobry był" - a ten Kurowski -"On nie był dobry, on był zajebisty". I w tym momencie ok. 100 osób bije mu brawo

Offline

 

#69 2010-10-26 18:57:23

 K.V.A.

Moderator

8994786
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 735
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o swoich czasach

Jedno słowo robi jednak róznicę trzeba się przyzwyczaiać, a przynajmniej u mnie od jakiegoś czasu trzeba, bo o każde źle powiedziane obniżaja ocenę o pół punkta

Offline

 

#70 2010-10-27 17:27:54

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o swoich czasach

Boli. I to bardzo.
W ogóle u mnie na polskim to babka już do matury szykuje - jak nie trafi się w to co dokładnie chodzi(jak jest w kluczu) to nie ma się punktu :<
I kurde jak w gim dostawałam 6 za sprawdziany z epok, tak ostatnio dostałam w LO 3 :<
A wcale się mniej nie uczyłam :<

Offline

 

#71 2010-11-02 10:03:42

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o swoich czasach

No to tak jak u nas xD
Tylko, że moja chyba chce żebyśmy do szkoły teatralnej zdawali... xD
Wymyśliła nam, że nauczymy się fragmentu wielkiej improwizacji Konrada i to zagramy na auli ><.

u nas tez nauczyciele by rzucali takimi tekstami tylko, że mamy w klasie takiego typa co on na karteczkach zapisuje wszystko co się dzieje na lekcjach i leci z tym do dyrektora-_-, nabijamy się z niego, że jest wysłannikiem kuratorium XD. W gimnazjum łaził za nauczycielami żeby ogarnąć gdzie mieszkają -_-

Offline

 

#72 2010-11-03 17:39:28

 K.V.A.

Moderator

8994786
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 735
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o swoich czasach

Ja juz pierdziele. Nauczyciele sa nienormalni. W podstawówce miałam taką matema tyczkę, że już w 4 kl mówiła ze nie zdamy matury jak sie nie będziemy uczyć. W h.j z nimi.

Offline

 

#73 2010-11-04 15:28:16

Wer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o swoich czasach

Heheh, u mnie w gim to taki niepełnosprawny umysłowo Maciej łaził i wszystko zapisywał xD
Ale dla siebie raczej...
Moja matematyczka też starszy - że nikt nie zda
A gówno prawda

Offline

 

#74 2010-11-04 19:53:04

 Ostwald xD

Administrator

6075912
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 414
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o swoich czasach

u nas babka od matmy jest pewna, że nie zdamy ale jakoś tego nie ukazuje xD
Za to od chemii nas gromy "DO MATURY SIĘ UCZYĆ LESERZY"
Za to mamy faceta od fizyki, który wygląda jak leniwiec( i trochę się tak zachowuje ale facet zajebisty) i on powtarza na każdej lekcji "Fizyka jest łatwa, prosta i przyjemna" co z tego, że z całej klasy rozumie ja może 5 osób XD( w tym nie ja oczywiście;P)

Offline

 

#75 2010-11-05 17:10:25

 K.V.A.

Moderator

8994786
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 735
Punktów :   

Re: Nachlani Sarmaci o swoich czasach

Ja miałam dzisiaj konkurs z PO, ale jakoś przeżyłam, ale facet też laził za nami (mna i moją kumpelą) i do ostatniej minuty powtarzał nam jakieś głupoty.... Teksas. Wiadomo, że jak ktoś jest nauczycielem to przydałby mu sie psychoterapeuta.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kiepscy.pun.pl www.losangeleslife.pun.pl www.ochroniarzesrodowiska.pun.pl www.cs-siedlce.pun.pl www.beyblade.pun.pl